Jak w wyjątkowy sposób podziękować świadkowej?

Jak w wyjątkowy sposób podziękować świadkowej?

Świadkowa jest jedną z najważniejszych osób wspierających Ciebie podczas przygotowań i w czasie wesela. Prócz dziękowania gościom, to szczególnie ona zasługuje na wdzięczność. To właśnie świadkowie odgrywają szczególną rolę w czasie Waszego ślubu.

Dobrze wiesz jakim wsparciem dla Ciebie była Twoja świadkowa. Pewnie nie raz pomogła Ci podczas poszukiwań sukni ślubnej czy w wielu elementach dotyczących organizacji wesela. Dlatego należy jej podziękować. Jak można jej podziękować?

Jaki wybrać prezent dla świadkowej?

Biżuteria

Twoja świadkowa jest fanką biżuterii? Jeśli dobrze wiesz jakiego typu ozdoby nosi i czego jest fanką, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprezentować jej kolczyki, naszyjnik lub bransoletkę. Biżuterię możesz wygrawerować i spersonalizować tylko dla niej.

Zapakuj swój prezent w pudełeczko, dodaj kartę z podziękowaniami za wsparcie i pomoc w organizacji ślubu.

Perfumy

Docenienie pomocy świadkowej przez buteleczkę perfum jest doskonałym pomysłem na podziękowanie osobie uwielbiającej piękne zapachy. Jeśli znasz gust swojej świadkowej, z powodzeniem możesz zdecydować się na taki prezent.

Perfumy zapakowane w ozdobną buteleczkę i ulubiony zapach są dobrym pomysłem. Jeśli Twoja przyjaciółka szczególnie interesuje się wyrobami perfumeryjnymi taki prezent to strzał w dziesiątkę.

Voucher do SPA

Aktywne uczestnictwo w organizacji imprezy na pewno zmęczyło Twoją świadkową. Może wręczenie jej vouchera na wyjazd do SPA może okazać się dobrym pomysłem? Jeśli lubi takie wyjazdy z pewnością taki prezent przypadnie jej do gustu.

Wspólny wyjazd

Jeśli na swoja świadkową wybrałaś swoją najbliższą przyjaciółkę, to dobrym pomysłem na podziękowanie jej może być zabranie jej na wspólny wyjazd tylko we dwie. Obie będziecie zapracowane, więc podziękowanie jej wspólnym wypadem na przykład nad morze pomoże zrelaksować się i uciec na chwilę od rzeczy związanych z organizacją ślubu.

Jeśli podoba Ci się taki pomysł, spytaj swoją przyjaciółkę, kiedy chciałaby wybrać się na taki wyjazd i w którym kierunku miałby on być. Zregenerujcie się wspólnie.

Wino

Koneserka wina będzie szczęśliwa mogąc dodać do swojej kolekcji win nową butelkę. Takie prezent możesz z powodzeniem spersonalizować pod swoją świadkową. Dodaj spersonalizowaną etykietę na butelce i pokaż jej jak bardzo jesteś jej wdzięczna za okazane wsparcie.

Prezent możesz urozmaicić prezentując go w specjalnie przygotowanej skrzynce i dodając kieliszki. Wyściel pojemnik materiałem i ułóż elementy. Możesz go w takiej formie podarować jako podziękowanie.

Podziękuj swojej świadkowej dobrej jakości winej lub innym jej ulubionym alkoholem.

Album ze zdjęciami

Jeśli Twoją świadkową jest bliska ci przyjaciółka, z którą już nie raz spędzałaś piękne chwile to ten pomysł jest dla Ciebie. Przejrzyj Wasze wspólne zdjęcia, wybierz te najlepsze i włóż je w album. Może dodaj cytaty lub opisy sytuacji. Może macie jakieś wspomnienia, które warto uwiecznić na papierze? Zapisz je.

Czekoladki

Słodycze są prezentem na praktycznie każdą okazję. Swoją świadkową możesz obdarować słodyczami specjalnie przygotowanymi tylko dla niej. Taki prezent zapakuj wraz z kartką z podziękowaniami. Pomysł w jaki sposób przygotujesz je dla swojej świadkowej zależy tylko od Ciebie.

Kosmetyki

Twoja świadkowa uwielbia testować kosmetyki? Może ma swoją ulubioną markę? Możesz jej sprezentować zestaw kosmetyków. Może akurat jej ulubiona firma wypuszcza edycję limitowaną? Może warto ją dla niej zdobyć i w ten sposób jej podziękować za pomoc podczas wesela.

Skrzynka z prezentami

Uniwersalnym i złożonym prezentem dla Twojej świadkowej będzie przygotowanie dla niej skrzynki z prezentami. Zaletą jej jest to, że może zawierać wiele elementów, które możesz spersonalizować tylko dla niej. Może znaleźć się w niej wszystko co lubi Twoja świadkowa.

Najczęściej w skrzynkach znajdują się prezenty takie jak:

  • Słodycze
  • Alkohol
  • Świece zapachowe
  • Perfumy
  • Wygrawerowane kubki
  • Własnoręcznie wypisana kartka z podziękowaniami.

Możesz taką skrzynkę stworzyć samodzielnie specjalnie dla swojej świadkowej.

Powodzenia. Powodzenia w dziękowaniu tej Wyjątkowej osobie!

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Bohemian Soul 2020

2022-08-04T08:42:06+02:00