Kolorowa suknia ślubna – nie bój się zaszaleć

Kolorowa suknia ślubna – nie bój się zaszaleć

Przez lata prym wiedzie biała suknia ślubna. Również do tej pory jest jednym z najczęściej wybieranych kolorów. Pierwotnie kolor biały sukni ślubnej by symbolem niewinności i dziewictwa.

Co ciekawe, w poprzednich stuleciach biel zakładana do śluby wcale nie była tak popularna jak dziś. Kiedyś nikt nie mógł sobie pozwolić na posiadanie sukni na jedną okazję. Sama biel była kojarzona z żałobą. Białe suknie ślubne zyskały na popularności dopiero w połowie ubiegłego wieku.

Jednak moda ślubna ulega zmianie. W czasach współczesnych rezygnacja z bieli na rzecz beżu, różu czy niebieskiego nie jest czymś dziwnym. Dodanie kolorów sukni ślubnej jest modne. Odważne i oryginalne Panny Młode nie boją się niestandardowych rozwiązań.

Delikatnym dodatkiem kolorystycznym sukni ślubnej jest dodatnie pudrowego różu lub mięty. Romantyzmu mogą dodać kolory takie, jak nude i pastele. Również te kolory są doskonałe, w przypadku, gdy czysta biel nie przemawia do Ciebie.

Ciekawym rozwiązaniem i delikatnym włączeniem kolorów do sukni ślubnej są suknie ślubne w stylu ombre. Łączą one biel z innymi kolorami. Pewne siebie kobiety mogą wybrać wyraziste kolory takie, jak czerwień, zieleń, niebieski czy fiolet. Dodasz w ten sposób oryginalności swojej kreacji. Oczy Twoich gości z pewności skierowane będą na Ciebie.

Osoby decydujące się na kolorową suknię ślubną na pewno będą zadowolone z faktu, że kreację można będzie założyć na inne uroczystości. Osoby popierające ekologiczne rozwiązania z pewnością będą szczęśliwe dzięki takiemu rozwiązaniu.

Pamiętaj, aby dopasowując suknię ślubną do swoich preferencji i stylu, żeby nie zapomnieć o najważniejszym. To Ty masz czuć się w niej dobrze. Zastanów się czy pasuje do całej estetyki ceremonii, a przede wszystkim – Twojego typu urody. Nie musisz na siłę wybierać sukienki w kolorze czystej bieli. Równocześnie nie musisz decydować się na szalone kolory. Wybór należy do Ciebie. To Ty masz czuć się dobrze w swojej wymarzonej kreacji.

Kolekcja 2022

2022-08-04T08:45:45+02:00

Eris

masz pytania? Znajdź salon

2022-08-04T08:45:44+02:00

Erena

masz pytania?

2022-08-04T08:45:43+02:00

Erato

masz pytania?