Jaka powinna być świadkowa? Cechy dobrej świadkowej

Jaka powinna być świadkowa? Cechy dobrej świadkowej

Rola świadkowej jest jedną z najważniejszych w dniu Twojego ślubu. Przyznanie takiego zadania innej osobie to sposób na jej wyróżnienie i pokazanie, jak bardzo ufasz tej osobie. Idealna świadkowa jest niesamowitym wsparciem w czasie przygotowań oraz samej uroczystości ślubnej.

Jakie cechy powinna posiadać świadkowa, która będzie Twoim najlepszym wsparciem?

Powinna wykazywać się cierpliwością

Cierpliwość to coś na co wszyscy zaangażowani w przygotowania do ślubu będą testować przez dłuższy czas. Świadkowie są jednymi z uczestników przygotowań, którzy będą uczestniczyć obok Was w przygotowaniach. Mogą być oni Waszymi najlepszymi doradcami.

Cierpliwość, jaka będzie im potrzebna do doradzania Wam, jeśli zajdzie taka potrzeba będzie dość potrzebna. Dlatego warto być pewnym, że Wasze wsparcie będzie w stanie zarówno Wam doradzić, jak i wyperswadować nietrafione pomysły.

Powinna szczerze wyrażać swoją opinię

Świadkowa będzie uczestniczyła w wyborze sukni ślubnej. Może będziesz ją zabierać ze sobą na poszukiwania sali weselnej. Spojrzenie innej osoby w kwestii wielu spraw weselnych będzie na wagę złota. Osoba szczerze wyrażająca swoją opinie (nie chodzi tu o krytykę) będzie w stanie pokazać Ci wszystkie plusy i minusy związane z Twoimi potencjalnymi wyborami.

Podczas, gdy Tobą będą rządzić uczucia, Twoja świadkowa patrząc z boku będzie widzieć więcej chociażby w czasie wyboru sukni ślubnej. Szczera osoba nie będzie ukrywać tego, że coś nie wygląda dobrze w proponowanej stylizacji. Zasugeruje ona odpowiednie wybory, które podkreślą Twoją urodę. Taka osoba z pewnością będzie pamiętać o celu jej obecności oraz zadba o to, byś w tym dniu wyglądała jak najlepiej.

Powinna być dyspozycyjna

Może się zdarzyć, że w najmniej spodziewanych momentach będziesz potrzebowała rady. Świadkowa, która będzie w stanie ci jej udzielić w takich momentach jest na wagę złota. Osoba, dzięki której możesz rozwiać wszelkie wątpliwości w nocy o północy z pewnością ułatwi Ci przygotowania do ślubu. Wsparcie w takich momentach oraz opinia osoby, która może spojrzeć na wszystko z boku z pewnością rozwieją wiele wątpliwości i sporów.

Pomysłowa świadkowa doda Ci wspomnień

Pomysłowość świadkowej pomoże zapamiętać przedślubny czas na dłużej. Wieczór panieński sam się nie zorganizuje, a świadkowa, która dokłada wszelkich starań w czasie organizacji wesela może być niesamowitym wsparciem. Gdy coś pójdzie nie tak (oby nic takiego nie miało miejsca), pomysłowość świadkowej może rozwiązać wszelkie problemy.

Sam wieczór panieński organizowany przez najbliższą Ci osobę będzie niezapomnianym wydarzeniem w gronie najbliższych jej kobiet. Kreatywna świadkowa dołoży wszelkich starań by ten wieczór był niesamowity.

Przygotowana na wszystko

Może to tego dojść (lecz nie musi). Może sią zdarzyć, że w trakcie uroczystości będziesz potrzebowała specjalnego wsparcia. Ból głowy. Oczko w rajstopach. Pójście do toalety w sukience która w małych pomieszczeniach utrudnia ci poruszanie się. Podczas całej uroczystości weselnej to właśnie świadkowa jest Twoją pomocną dłonią. Możecie przed samą uroczystością zaplanować co może być Wam potrzebne na niespodziewane sytuacje. Takie arsenał podobny do skrzyneczek ratunkowych dla gości może się okazać niezastąpiony.

Jakie cechy według Ciebie powinna mieć świadkowa?

Poznaj kolekcję 2022

2022-08-04T08:45:54+02:00