Centrum Ślubne Gala

ul.Kolegialna 26B
09-402 Płock
tel: +48 24 264 17 13
mobile: +48 508383778
salon@suknieslubneplock.pl

W salonie firmowym dostępna pełna kolekcja GALA2019, wybrane modele z poprzednich kolekcji oraz kolekcja sukien w większym rozmiarze 44-50

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie w formularzu kontaktowym. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Chronimy Państwa dane. Traktujemy ochronę Państwa danych osobowych poważnie i dążymy do zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu podczas wizyt na naszych stronach internetowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłki ofert, informacji handlowych, marketingu produktów Gala Suknie Ślubne. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.