W życiu kobiety występuje wiele istotnych dni, które zapadają jej w pamięć na całe życie. Jednak chyba nikt nie ma wątpliwości, że najważniejszym jest dzień ślubu. Dzień ten jednak poprzedzają często wielomiesięczne przygotowania. Należy dołożyć wszelkich starań, aby odpowiednio przygotować zarówno samą ceremonię ślubną, jak również wesele, zaproszenia, salę, w niektórych przypadkach transport czy nocleg dla gości i wiele innych. Jednak w przypadku panny młodej jedną z najbardziej istotnych kwestii jest suknia ślubna. Z pewnością każdy z gości (nie wspominając o panu młodym) zwróci uwagę na ubiór przyszłej żony. Warto więc zwrócić uwagę na to, aby wybrać modny i dopasowany do sylwetki fason.

W naszej firmie proponujemy suknie ślubne z najnowszej kolekcji 2018. Są to unikalne wzory, szyte na indywidualne zamówienie klientki i według jej wymiarów. Dzięki temu masz pewność, że będzie ona idealnie dopasowana. Wiemy, że każda kobieta ma inne preferencje i inne produkty odpowiadają jej kanonom piękna. Dlatego też proponujemy szeroki zakres fasonów, obejmujący między innymi suknie ślubne z długim, krótkim rękawem lub bez niego, długie do ziemi lub nieco krótsze, z różnymi ozdobnymi zakładkami czy koronkami.

Oprócz tradycyjnych modeli, białych i ecru, proponujemy także coraz modniejsze ostatnio warianty w odcieniach nude (beżu) czy pudrowego różu. Po wyborze odpowiedniego produktu, zapraszamy do naszych salonów współpracujących w całej Polsce, w celu zebrania wszystkich niezbędnych wymiarów. Szczególnie wymagające klientki zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego w Płocku. Oczywiście w przypadku pytań czy wątpliwości służymy radą w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania.