Gala Suknie Ślubne: z miłości do piękna….

Firma GALA powstała z myślą o Pannach Młodych, które pragną w swój wyjątkowy dzień włożyć równie wyjątkowe suknie ślubne. Historia mojej rodziny nierozerwalnie od trzech pokoleń wiąże się z projektowaniem i realizacją nawet najbardziej śmiałych pomysłów na suknie i sukienki ślubne. Zarówno moja matka, jak i babka były mistrzyniami igły, które ze szlachetnego materiału, wyczarowywały wymarzone kreacje dla przyszłych Panien Młodych. Również ja otrzymałam w spadku talent do urzeczywistniania kobiecych marzeń.

Jako producent sukien ślubnych każdego roku przeprowadzam wiele rozmów z przyszłymi Pannami Młodymi, pragnąc w pełni poznać ich oczekiwania, nadzieje i wyobrażenia o tej jedynej, wyjątkowej sukni. Naszym pragnieniem jest odzwierciedlenie tych wizji w projektach. Suknie ślubne 2016 to kolekcja, która powstała z inspiracji współczesnymi trendami i podpowiedziami naszych klientek. Nasze suknie nie są ekstrawaganckie, nie chcemy by szokowały i oburzały. Wierzymy, że klasyczne piękno jest nieśmiertelne. Właśnie dlatego suknia ślubna 2016 to kreacja delikatna, elegancka, stonowana, pełna dostojnego i szlachetnego piękna, idealnie dopasowana do okazji.

Suknie ślubne w kolekcji 2016 to kreacje dla każdej Panny Młodej. Jako producent sukien ślubnych szyjemy dla tradycjonalistek, które tego dnia pragną kroczyć do ołtarza w długiej sukni z trenem. Oferujemy także suknie dla nowoczesnych kobiet, które zrywając z tradycją pragną założyć nieco krótszą kreację. Proponujemy połączenie niezwykle szlachetnych materiałów z delikatnymi krojami, które doskonale podkreślają kobiecą urodę. Nasza galeria prezentuje wszystkie proponowane suknie ślubne. Na fotografiach wyraźnie można zaobserwować bogactwo krojów i odcieni bieli. Dzięki temu można wybrać model, który będzie dopasowany do sylwetki oraz typu urody. Nasze suknie ślubne uszczęśliwiły wiele Panien Młodych. Galeria fotografii powstała, aby zaprezentować nasze kreacje. Nasze sukienki z kolekcji 2016 można odnaleźć nie tylko w Internecie, ale też w wielu renomowanych salonach mody ślubnej.

Monika Olecka
Projektantka