Gala Suknie Ślubne: z miłości do piękna….

Firma GALA pragnie, by Panny Młode w tym wyjątkowym dniu mogły cieszyć się nadzwyczajnymi kreacjami i dzięki nim wyglądać naprawdę zjawiskowo. Dzieje mojej rodziny już od trzech pokoleń są związane z projektowaniem oraz urzeczywistnianiem pomysłów na suknie i sukienki ślubne – od tych klasycznych po dość odważne. Zmysł estetyczny wielu kobiet z mojego domu sprawiał, że z pomocą igły i nitki tworzyły one przepiękne stroje dla przyszłych Panien Młodych. Los chciał, że ja także mam ten dar i zajmuję się spełnianiem kobiecych marzeń o idealnych kreacjach.

Wierzę, że idealnie zaprojektowana kolekcja odpowiada aktualnym potrzebom przyszłych Panien Młodych. To dlatego jako producent sukien ślubnych każdego roku staram się szczegółowo zapoznać z ich wymaganiami, a następnie na tej podstawie stworzyć doskonałe kreacje. Dzięki temu klasyczne – długie, jak i krótsze sukienki ślubne na 2017 rok to kolekcja, która powstała z pomocą wielu Panien Młodych. Doskonale wpisuje się we współczesne trendy modowe, pozostając przy tym klasyczna i pozbawiona zbytniej ekstrawagancji. Delikatność, gustowność i harmonia to cechy, które wyróżniają ją na tle innych ofert proponowanych przez producentów sukien ślubnych na 2017 rok.

Ze względu na swoją uniwersalność i ponadczasowość, proponowane przez nas kreacje są idealne dla niemal każdej przyszłej Panny Młodej. Niezależnie od tego, czy jest ona tradycjonalistką, marzącą o klasycznej stylizacji z trenem, czy może raczej nowoczesną kobietą, która pragnie nieco krótszej wersji – nasza kolekcja sukienek ślubnych na 2017 rok na pewno pozwoli na znalezienie tego jedynego modelu. Każda kobieta jest piękna, a wybrana kreacja ma za zadanie to podkreślić, dlatego proponowane przez nas stroje wykonane są z wyjątkowo szlachetnych materiałów i mają delikatne kroje. W galerii na naszej stronie znajdziecie drogie Panie wszystkie przygotowane przez nas kreacje na ten wyjątkowy dzień. Wielość zastosowanych krojów i odcieni bieli umożliwia wybranie modelu, który będzie tym jedynym.

Jako producent sukien ślubnych uszczęśliwiliśmy już wiele Panien Młodych z Płocka i nie tylko. Naszych propozycji można z powodzeniem szukać w najlepszych salonach, a także w Internecie.

Monika Olecka
Projektantka