KOLEKCJA SUKNI ŚLUBNYCH 2017

/KOLEKCJA SUKNI ŚLUBNYCH 2017
KOLEKCJA SUKNI ŚLUBNYCH 20172017-11-05T21:07:05+00:00

Suknie Ślubne Sweet 2017

Sama słodycz okraszona subtelną elegancją! Suknie ślubne z kolekcji Sweet 2017 utrzymane są w klasycznych, rozkloszowanych fasonach. Bardzo efektowny, warstwowy dół kreacji cudownie układa się na każdej sylwetce i wspaniale podkreśla wcięcie w talii. Z rozkloszowanym dołem doskonale komponuje się przyległa góra. W tej kolekcji można przejrzeć modele o charakterystycznej gorsetowej formie, jak też pozbawione usztywnień, oparte na idealnie skrojonym materiale.

Wśród propozycji Sweet 2017 wyraźnie zaznaczyła się obecność koronki – w szczególności w wykończeniu dekoltów i rękawów, a także tiulu – dzięki któremu udało się uzyskać charakterystyczną trójwymiarowość kloszu. Proponujemy tradycyjne modele z odkrytymi plecami i ramionami, ale też oferujemy bardzo efektowne suknie ślubne na szerokich ramiączkach oraz z dłuższym rękawem.

Uby+bolerko

Rachel

Uby+bolerko

Raisa

Uby+bolerko

Ramona

Uby+bolerko

Raszida

Uby+bolerko

Rawija

Uby+bolerko

Rebeca

Uby+bolerko

Reiko

Uby+bolerko

Rika

Uby+bolerko

Roma

Uby+bolerko

Rosario

Uby+bolerko

Roseline

Roxane

Uby+bolerko

Rozane

Uby+bolerko

Ruth

Suknie Ślubne Semisweet 2017

Dystyngowane kreacje z nutą słodyczy! W kolekcji Semisweet 2017 znajdują się kreacje idealnie wyważone. W doborze fasonu, materiałów, odcieni bieli cudownie miesza się elegancja z eterycznością. Suknie ślubne z tej kolekcji są stonowane w formie. Rozłożyste klosze pozbawione są dekoracyjności i płynnie przechodzą w delikatną, dopasowaną górę. Całość pozbawiona jest nadmiaru dekoracji. Obok rozłożystych kreacji pojawiają się dopasowane, smukłe fasony.

W kolekcji Semisweet 2017 dominuje gładki materiał w delikatnie połyskliwym wariancie lub matowy. Słodyczy nadają sukniom ślubnym delikatne dodatki. Efektowne koronki naniesione na materiał wprowadzają tony delikatności. Jednocześnie są bardzo zmysłowe i cudownie dopełniają kobiecy wdzięk Panny Młodej. Wśród propozycji z tej kolekcji znajdują się kreacje z różnymi propozycjami wykończenia dekoltu – od prostej, stylowej łódki, po pięknie wyprofilowany kształt serca.

Uby+bolerko

Safija

Uby+bolerko

Salima

Uby+bolerko

Salome

Uby+bolerko

Samantha

Uby+bolerko

Samija

Uby+bolerko

Sandra

Uby+bolerko

Sarah

Uby+bolerko

Sawa

Uby+bolerko

Scarlett

Uby+bolerko

Selene

Uby+bolerko

Simone

Uby+bolerko

Sofia

Uby+bolerko

Sumiko

Uby+bolerko

Susana

Suknie Ślubne Semidry 2017

Wyrafinowany fason z pikantnymi tonami! Kolekcja Semidry 2017 to suknie ślubne bazujące na prostych, wytwornych krojach, w których dystyngowany charakter przełamano zmysłowymi rozwiązaniami. Do odważnych propozycji należy wysokie wycięcie, odsłaniające delikatnie nogę, czy głęboki delikatnie przesłonięty subtelną siateczką bądź koronką. Dla ceniących nieco bardziej klasyczne formy, ale poszukujących rozwiązań odważniejszych niż tradycyjne, proponujemy kreacje z mocno odsłoniętymi plecami.

W kolekcji Semidry 2017 odważnie użyte zostały koronki, siateczki, tiule, jak i aksamity. Umiejętnie wyważone proporcje między zmysłowością a tradycyjnymi krojami pozwalają poczuć się w tych kreacjach seksownie, ale też komfortowo. Ciekawie wykończone dekolty łączą się z nieszablonowo rozwiązanymi krojami pleców oraz dołem sukien.

Taffi

Taha

Taida

Tala

Talita

Tamara

Tamea

Taoria

Tarah

Tarsylie

Tatiana

Teopista

Terrence

Tina

Torissa

Tulia

Suknie Ślubne Dry 2017

Wytrawne kroje ze smakiem! Kreacje z kolekcji Dry 2017 odbiegają mocno od tradycyjnych fasonów sukien ślubnych. To propozycje bardzo wyraziste, mocne, zdecydowane, dla kobiet o silnym temperamencie i odważnych. Wśród kreacji znajdują się proste, krótkie sukienki odsłaniające nogi i ramiona, jak też zmysłowe, długie kreacje, ściśle przylegające do ciała i podkreślające figurę. Oryginalną koncepcją są modele dwuczęściowe składające się z długiej, plisowanej spódnicy i krótkiej, koronkowej bluzeczki.

Kolekcja Dry 2017 to odważne propozycje dla nowoczesnych kobiet. Kreacje prezentują się dystyngowanie, ale mają w sobie zarazem wiele seksapilu i zmysłowości. Fasony w perfekcyjny sposób podkreślają atuty kobiecości i charakter Panny Młodej. Odważnie wykorzystane koronki i siateczki łączą się w nieoczekiwany sposób z atłasem, szyfonem, czy satyną. Jednocześnie kroje doskonale oddają aktualne trendy w modzie ślubnej.

Uby+bolerko

Uby

Udossa

Ulie

Ulryka

Ulryka

Umbra

Umbra

Umi

Umi

Una

Unica

Unna

Urelle

Urgia

Uriel

Ursa

Utta